KONST / Litografier / Färglitografi 16428155
nr 1642 8155
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 1/9. Bildmått: 61x70 cm, yttermått inklusive ram: 72x81 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:30:18
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
6
700 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner